O Francji marzyłam od dziecka, a w liceum wybrałam nawet katorżniczą naukę francuskiego. Kto się uczył wie o czym mówię… Potem przeniosłam się do gorącej Marsylii na południu Francji, by po roku podczas kilkumiesięcznego postoju w Paryżu niespodziewanie się tam zakotwiczyć. Tak! Wiedzę już jak się cieszysz na myśl o Paryżu! Będzie dużo artykułów. A co ja tam robiłam? Musicie wiedzieć, że nazwa Miasto Miłości nie jest przypadkowa…

Podczas ponad trzy lata nad Sekwaną dobrze poznałam ten kraj od podszewki. Znajdziecie tu nie tylko przewodniki i artykuły ale i też porady jak się przygotować do wyjazdu, oraz aktualne ceny.  Francja jest ogromnym krajem, bardzo zróżnicowanym geograficznie. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie od kulturalnego zwiedzania stolicy, przez krainę wulkanów w Owernii, i czarujące miasteczka na południu, aż po degustację win w Strasbourgu i śnieżne stoki Alp.  Bon voyage!

Kliknij tutaj aby otworzyć pełne menu

Close Menu

Hej!

Miło mi, że tu jesteś!

Jeżeli przydał Ci się post to polub stronę na Fejsie. Dzięki temu będziesz na bieżąco z nowymi artykułami.  Przyczyniasz się też do rozwoju bloga.  Jeżeli nie, to i tak mi miło, że wpadłeś.

Miłego dnia!