You are currently viewing Kraków lotnisko Balice nocą. Airport at Cracow at night

Kraków lotnisko Balice nocą. Airport at Cracow at night

#KrakowLotnisko #spaniewKrakowieNaLotnisku #BaliceNoca

Pewnie niektórzy z Was mogą się zastanawiać jak jest z lotniskiem w Krakowie w nocy. Przyznam że az się zaskoczylam. Po niedawnym remoncie lotnisko w Balicach zrobił się naprawdę przytulne. Komfortowych miejsc w tym miekkich kanap( rzadkość jak nigdzie) jest kilka. Do tego typowe metalowe trojkrzesla, i tu lotnisko okazało się przyjazne, bo nie są poprzedzielane, więc się można położyć. Niektórzy się ululali na dywanie od kącika dla dzieci. Inni się ważyli na taśmie na walizki przy check inie.. Naprawdę milutko. Ostatnia kafejka gdzie można zjeść i wypić zamyka się z ostatnim przylotem.  Dziś było to po 1h. Potem zostają do dyspozycji automaty z napojami. Do tego mnóstwo kontaktów żeby podładować sprzęt. Free wifi działa bez problemu. Jedyny minus to papuga z megafonu. Co jakiś czas rozlega się zawałogenny komunikat, który obudzilby niejednego umarłego: pilnujemy państwa bezpieczeństwa w nocy bleble. Aż sama podskoczyłam a nie śpię.

Kantor całodobowy jest przy przylotscg. Ten przy odlotach jest czynny od 1h do 20h15

 

Warto wiedzieć, że jeżeli jedziecie na lotnisku pociagiem, a jest zima to lepiej jechać dużo wcześniej. Dziś przez śnieg był problem z torowiskiem i 40 minutowe opóźnienie.

CracowAirport#CracowAirportAtNight

#SleepingAtAirportInCracow

If you are wandering if how is Cracow Airport at night, I have tell you that is really great! There are even few soft couches, there are standards tripletriple (not separated by shity metal bars). If you will arrive enough early you should find very comfortable place for you. Last cafes closes with last arrival. Today it was after 1 AM. After we can use automats with drinks.  Ther eare many sockets and free wiFi works really good.

Only one minus: parrot at megaphone: we are protecting your safety blabla! It was so loud during this silenttnight that I  have almost got heartattack when I heard it!

There is currency exchange open 24h near arrivals. There is another open from 1AM to 8h15 PM at departures

Kraków lotnisko noca

 

Rate this post

Dodaj komentarz