You are currently viewing Moda w Paryżu- Styl Francuzek

Moda w Paryżu- Styl Francuzek

Styl Francuzek w Paryżu

Ciekawi was jaki jest styl Francuzek? Na poniższych zdjęciach zobaczysz jak wygląda moda w Paryżu na codzień..

Paryżanki lubią wyglądać elegancko, klasycznie, ale jednocześnie z nutką niezwykłości. Zaskoczyło mnie, że w Paryżu ludzie bardzo lubią się ubierać na czarno i szaro. Kolorowe ptaki najczęściej się spotyka w artystycznej Le Marais i snobistycznej 8 dzielnicy. To zabawne, ale mieszkańcy poszczególnych dzielnic ubierają się podobnie i często nie lubią tych z innych dzielnic! Na zdjęciach na dole artykułu możecie zobaczyć jak ubierają się stylowe Paryżanki. Muszę przyznać, że wcale nie było tak łatwo znaleźć świetnie ubrane dziewczyny.

Styl Francuzek jest bardzo naturalny, jeśli chodzi o makijaż i włosy. Mają dobre swoje włosy, więc nie muszą ich stylizować i układać godzinami. Jak Polki i Angielki :). Najczęściej ich włosy są brązowe lub czarne. Rzadko się zdarza Francuzka-blondynka, a ruda to prawie wcale.

Paznokcie malują najczęściej na czerwono, częściej niż Polki używają czerwonej szminki, w szczególności na imprezach. Nie ma takiej tendencji jak u nas do tapetowania i używania wielu kolorów. Mniej się maluje oczy niż usta.

Styl Francuzek w Paryżu różni się od innych miast. W końcu życie w stolicy zobowiązuje. W Marsylii byłam kiedyś na imprezie i kilkadziesiąt osób miało na sobie dokładnie to samo! Jeansy i czarny sweter. Nuuuda. Serio! W Paryżu ludzie ubierają się bardziej elegancko, ale też na luzie. Dużym poważaniem cieszy się męski styl u kobiet, choć z drugiej strony Francuzki lubią też chodzić w spódniczkach. Mini zdarza się rzadko, bo faceci gwizdają i chamsko komentują.

Styl Francuzek
Styl Francuzek w dzielnicy Le Marais
Styl Francuzek
Styl Francuzek
Styl Francuzek
Ponadczasowość to jedna z najważniejszych cech stylu Francuzek. Założę się, że styl tej pięknej dziewczyny będzie na czasie nawet za 30 lat

Styl Francuzek

moda w payrżu

moda w paryżu

Styl Francuzek

Styl Francuzek

Styl Francuzek
Styl Francuzek to BCBG, czyli Bon Chic Bon Genre

 

Rate this post

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz